دوشنبه, 31 شهريور 1399
  • ساعت : ۱۴:۴۰:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 3278
برگزاری كلاس های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر به صورت آموزش مجازی آنلاین

برگزاری کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر به صورت آموزش مجازی آنلاین

 

 

پیرو ابلاغ بخشنامه شیوه نامه آموزش مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به شرایط پیش آمده در کشور و لزوم تشکیل کلاس‌ها بر پایه آموزش غیرحضوری همزمان با تمام واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، ستاد آموزش غیرحضوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر ، با توجه به تعطیلات واحدهای دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر هم راستا با دانشگاه های سراسر کشور با تشکیل ستاد آموزش غیر حضوری دانشگاه اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی، به صورت آنلاین خواهد نمود.

با آغاز کلاس‌های غیرحضوری دانشجویان و اساتید با استفاده از رایانه و تلفن‌های همراه خود امکان برگزاری و شرکت در کلاس‌ها را خواهند داشت.

تیم پشتیبانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر، مرکز سما و پردیس هندیجان مستقر شده که امکان پاسخگویی و رفع اشکالات مربوط به برگزاری کلاس آنلاین را بر عهده خواهد داشت.

چگونگی برگزاری کلاس‌ها و نرم افزارهای مورد نیاز از طریق مدیران گروه و سایت دانشگاه در اختیار دانشجویان و اساتید قرار خواهد گرفت تا با شیوه آموزش آنلاین ُآشنا شده و مورد آموزش قرار گیرند.

اطلاعات تکمیلی به زودی در بخش ویژه آموزش مجازی دانشگاه در وب سایت این واحد دانشگاهی به آدرس http://mhriau.ac.ir قرار خواهد گرفت. دانشجویان و اساتید محترم جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به آدرس http://iauec.ac.ir/support/ مراجعه و نسبت به نصب نرم افزارهای مورد نیاز و مشاهده ویدئوهای آموزشی اقدام نمایند.

امتیاز :  ۳.۶۷ |  مجموع :  ۳

برچسب ها