سه‌شنبه, 26 شهريور 1398
  • ساعت : ۱۷:۲۰:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 505
مراسم تقدیر از دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر برگزار شد

مراسم تقدیر از دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر برگزار شد

مراسم تقدیر از دانشجویان فعال عضو کانون های فرهنگی  اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر در مراسم قدردانی از دانشجویان فعال عضو کانون‌های فرهنگی اجتماعی این دانشگاه اظهار کرد: کانون‌های دانشجویی در پویایی و سرزندگی محیط دانشگاه نقش مهمی دارند.

پژمان شعبانی افزود: حضور دانشجویان در رأس فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر در سال‌های اخیر از مهم‌ترین شاخص‌های این واحد دانشگاهی است.

حجت الاسلام غلامحسن حیاتی مدیر فرهنگی و اجتماعی واحد ماهشهر نیز با تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) به بیان نکاتی از سیره این امام همام پرداخت و به دانشجویان  توصیه کرد با الگو برداری از ائمه، زندگی خود را ضمانت کنند.

در ادامه این برنامه و پس از پخش کلیپی از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان در واحد ماهشهر در قالب کانون‌های مهدویت، سلامت، هلال احمر، محیط زیست و تئاتر، از آقایان احمدرضا اکبری دبیر کانون هلال احمر، احمد بهمئی دبیر کانون تئاتر، محمد مهدی بنائیان دبیر کانون محیط زیست، نقی بهادر دبیر کانون مهدویت و سرکار خانم فاطمه عبداللهی دبیر کانون سلامت و  24 نفر از اعضای فعال کانون‌های دانشجویی با اهداء  گل و لوح سپاس تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در پایان مراسم که به ارزیابی فعالیت یک ساله کانون‌های دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر طی یک سال گذشته(اردیبهشت 97 الی اردیبهشت 98) اختصاص داشت، براساس معیارهایی همچون فعالیت مستمر، عضوگیری، ارتباط با نهادها و ادارات سطح شهرستان و کمیت و کیفیت فعالیت‌ها ارزیابی و در نهایت کانون دانشجویی محیط زیست به عنوان کانون شایسته تقدیر و کانون دانشجویی هلال احمر به عنوان کانون برتر در عرصه فعالیت‌های کانون‌های دانشجویی واحد ماهشهر طی یک سال گذشته معرفی و از سوی پژمان شعبانی ریاست  واحد و علیرضا عظیمی معاون فرهنگی و دانشجویی واحد ماهشهر مورد تقدیر و تفقد قرار گرفتند.

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها